TERMOTĚS

Příčná 439, 538 43 Třemošnice, Tel.: 469 661 497, e-mail: termotes@cbox.czTERMOTĚS -> Automatizace domácnosti od Somfy

Automatizace domácnosti

Připojte své žaluzie, rolety, markýzy, ale i garážová vrata a vjezdové brány do chytré domácnosti a poznejte všechny její výhody. Užívejte si více pohodlí, bezpečí a úspor času i peněz.

 

Všechny kompatibilní prvky své domácnosti jednoduše propojíte do uceleného celku a budete je mít doslova pod palcem, a to i z práce či dovolené. Svou chytrou domácnost můžete ovládat pomocí dálkového nebo nástěnného ovladače, chytrého telefonu, tabletu a počítače. Oblíbenou volbou jsou také hlasoví asistenti nebo spouštění vámi nastavených scénářů prostřednictvím chytrých hodinek.

 

Ovládejte svá stínění

Představte si, že by se vaše žaluzie a rolety každé ráno vytáhly a vpustily dovnitř sluneční paprsky. A večer by se zase samy zatáhly před nevítanými pohledy zvenčí. To je jen zlomek toho, co vám může nabídnout chytrá domácnost od našeho partnera Somfy. Automaticky ovládané stínění vám může v zimě ušetřit peníze za vytápění a v létě zabrání přehřívání interiéru. A zatímco si užíváte svou dovolenou, váš domov se „tváří“, že je někdo doma. Odradí tak potenciální zloděje. Žaluzie se zatahují a vytahují, světla rozsvěcují a zhasínají…

 

Ovládejte vjezdové brány a garážová vrata

Zapojte do své chytré domácnosti také garážová vrata a vjezdové brány a už nebudete muset neustále vystupovat z auta, abyste před sebou otevřeli a za sebou zavřeli.

 

Aplikace Connexoon

 

Postačí vám ovládat jen stínění jako venkovní a vnitřní žaluzie, rolety, screeny a závěsy? Pak vám doporučíme aplikaci pro váš chytrý telefon Connexoon Window. Vjezdové brány a garážová vrata vám zase umožní ovládat aplikace Connexoon Access. A příjemné prostředí na terase vykouzlíte díky Connexoon Terrace. Jedním kliknutím se zatáhne markýza, rozsvítí se tlumené osvětlení a rozezvučí se vaše oblíbená hudba. Zvolit si můžete jednu, nebo dvě aplikace najednou.

 

Systém TaHoma®switch

Komplexním řešením automatizace domácnosti je systém TaHoma®switch, který vám propojí žaluzie, rolety, markýzy, garážová vrata, vjezdové brány, ale i osvětlení, topení a produkty zabezpečení do jednoho celku. Všechny připojené části své domácnosti můžete ovládat a kontrolovat odkudkoliv na dálku.

Tahoma

 

Příklad scénáře

V systémech Connexoon i TaHoma®switch si můžete vytvořit vlastní scénáře, díky kterým bude vaše domácnost „myslet“ za vás. Například při vašem příjezdu domů se otevře vjezdová brána i garážová vrata, vypne se alarm, rozsvítí vybraná světla v domě, stínění se nastaví na požadovanou polohu a za vámi se zase brána a vrata zavřou. Vítejte doma!

 

Opatřete své prvky domácnosti také promyšlenými čidly. Sluneční čidlo ochrání váš interiér před přehříváním, větrné čidlo zase vaši markýzu před poškozením nápory větru.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Kamenictví -  Truhlářská výroba -  vysoušení zdiva -  Autoservis Neratovice -   -   -